
Titanium Steel Jewelry For Women With Zircon Gemstone Pendant Electroplated O Word Chain Simple Design
Titanium Steel Jewelry For Women With Zircon Gemstone Pendant Electroplated O Word Chain Simple Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images







Titanium Steel Jewelry For Women With Zircon Gemstone Pendant Electroplated O Word Chain Simple Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 5g |























