
Titanium Steel Jewelry With Shell And Four Leaf Clover Pendant And Flower Pattern Electroplated Mixed Gemstone Setting O Word Chain
Titanium Steel Jewelry With Shell And Four Leaf Clover Pendant And Flower Pattern Electroplated Mixed Gemstone Setting O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images









Titanium Steel Jewelry With Shell And Four Leaf Clover Pendant And Flower Pattern Electroplated Mixed Gemstone Setting O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |























