
Titanium Steel Lightning Pendant Unisex Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
Titanium Steel Lightning Pendant Unisex Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images






Titanium Steel Lightning Pendant Unisex Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























