
Titanium Steel Luminous Lightning Pendant Unisex Fashion Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
Titanium Steel Luminous Lightning Pendant Unisex Fashion Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images





Titanium Steel Luminous Lightning Pendant Unisex Fashion Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























