
316L Stainless Steel Minimalist Irregular Lava Open Ring Geometric Style Electroplated Unisex
316L Stainless Steel Minimalist Irregular Lava Open Ring Geometric Style Electroplated Unisex
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images





316L Stainless Steel Minimalist Irregular Lava Open Ring Geometric Style Electroplated Unisex
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























