
Titanium Steel Mobius Ring Ushaped Geometric Electroplated For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images







Titanium Steel Mobius Ring Ushaped Geometric Electroplated For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























