
316L Stainless Steel Multicolor Zircon Geometric Pendant Clavicle Chain With Cross Chain Style For Women
316L Stainless Steel Multicolor Zircon Geometric Pendant Clavicle Chain With Cross Chain Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images









316L Stainless Steel Multicolor Zircon Geometric Pendant Clavicle Chain With Cross Chain Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |





















