
Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern Electroplating Simple Style For Female
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images



Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern Electroplating Simple Style For Female
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























