
Titanium Steel O Chain Necklace For Women With Gold Plated Mixed Gemstone Inlay Simulation Butterfly Pendant In Light Luxury Style And Electroplating Treatment
Titanium Steel O Chain Necklace For Women With Gold Plated Mixed Gemstone Inlay Simulation Butterfly Pendant In Light Luxury Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images















Titanium Steel O Chain Necklace For Women With Gold Plated Mixed Gemstone Inlay Simulation Butterfly Pendant In Light Luxury Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























