
Titanium Steel Octagonal Geometric Light Luxury Women's Necklace With Electroplating And Blade Chain
Titanium Steel Octagonal Geometric Light Luxury Women's Necklace With Electroplating And Blade Chain
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images







Titanium Steel Octagonal Geometric Light Luxury Women's Necklace With Electroplating And Blade Chain
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























