
Titanium Steel Retro Old Style Women's Earrings With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
Titanium Steel Retro Old Style Women's Earrings With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel,A Price Butterfly Ear Plug |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images









































Titanium Steel Retro Old Style Women's Earrings With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel,A Price Butterfly Ear Plug |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel,A Price Butterfly Ear Plug |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























