
Titanium Steel Ring Rhombus Geometric Style Electroplated Unisex
| Gender | Rhombus Section,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus Section |
| Size | Number 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images










Titanium Steel Ring Rhombus Geometric Style Electroplated Unisex
| Gender | Rhombus Section,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus Section |
| Size | Number 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rhombus Section,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus Section |
| Size | Number 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























