
Titanium Steel Rotating Decompression Chain Ring Jewelry With Geometric Design
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $4.56
-65%$4.56
$1.60More Images








Titanium Steel Rotating Decompression Chain Ring Jewelry With Geometric Design
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Suit,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























