🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Titanium Steel Rotating Ring Manual Hammering Geometric Rotary Hammer Pattern Electroplating Decompression Ring
Titanium Steel Rotating Ring Manual Hammering Geometric Rotary Hammer Pattern Electroplating Decompression Ring
| Gender | Rotary Hammer Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotary Hammer Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Spec
Select Color
From $0.63
Original: $1.81
-65%Titanium Steel Rotating Ring Manual Hammering Geometric Rotary Hammer Pattern Electroplating Decompression Ring—
$1.81
$0.63More Images









Titanium Steel Rotating Ring Manual Hammering Geometric Rotary Hammer Pattern Electroplating Decompression Ring
| Gender | Rotary Hammer Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotary Hammer Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rotary Hammer Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotary Hammer Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |

