
316L Stainless Steel Round Shell Constellation Necklace For Women With Vacuum Plating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images




























316L Stainless Steel Round Shell Constellation Necklace For Women With Vacuum Plating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |























