
Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace Women's Geometric Electroplated Simple Style Light Luxury Accessories
Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace Women's Geometric Electroplated Simple Style Light Luxury Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images









Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace Women's Geometric Electroplated Simple Style Light Luxury Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























