
Titanium Steel Stacked Jewelry Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images








Titanium Steel Stacked Jewelry Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























