
Titanium Steel Stainless Steel Copper Ring Shell Whale Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain With Geometric Style
Titanium Steel Stainless Steel Copper Ring Shell Whale Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain With Geometric Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
More Images





Titanium Steel Stainless Steel Copper Ring Shell Whale Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain With Geometric Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















