
Titanium Steel Starshaped Zirconia Earrings For Women Versatile Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images








Titanium Steel Starshaped Zirconia Earrings For Women Versatile Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |























