
316L Stainless Steel Twelve Constellation Pendant Necklace For Women With Sand Glitter Powder And Vacuum Plating
316L Stainless Steel Twelve Constellation Pendant Necklace For Women With Sand Glitter Powder And Vacuum Plating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Process | Vacuum Plating |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images
















316L Stainless Steel Twelve Constellation Pendant Necklace For Women With Sand Glitter Powder And Vacuum Plating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Process | Vacuum Plating |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Process | Vacuum Plating |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























