
316L Stainless Steel Women's Airplane Ring With Geometric And Four Leaf Clover Pattern Electroplated Design
316L Stainless Steel Women's Airplane Ring With Geometric And Four Leaf Clover Pattern Electroplated Design
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images










316L Stainless Steel Women's Airplane Ring With Geometric And Four Leaf Clover Pattern Electroplated Design
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























