
Titanium Steel Women's C Shaped Horseshoe Ring Style Earrings With Inlaid Zircon Bow And Heart Pattern
Titanium Steel Women's C Shaped Horseshoe Ring Style Earrings With Inlaid Zircon Bow And Heart Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images










Titanium Steel Women's C Shaped Horseshoe Ring Style Earrings With Inlaid Zircon Bow And Heart Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |





















