
Titanium Steel Women's Collarbone Necklace Light Luxury Geometric Electroplating Snake Bone Chain
Titanium Steel Women's Collarbone Necklace Light Luxury Geometric Electroplating Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images





Titanium Steel Women's Collarbone Necklace Light Luxury Geometric Electroplating Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























