
Titanium Steel Women's Jewelry With Pearl Pendant O Word Chain Leaf Pattern Mixed Gemstone Setting Electroplating
Titanium Steel Women's Jewelry With Pearl Pendant O Word Chain Leaf Pattern Mixed Gemstone Setting Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





















Titanium Steel Women's Jewelry With Pearl Pendant O Word Chain Leaf Pattern Mixed Gemstone Setting Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 4g |























