
Titanium Steel Women's Light Luxury Niche Design Heart Shape Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
Titanium Steel Women's Light Luxury Niche Design Heart Shape Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images





Titanium Steel Women's Light Luxury Niche Design Heart Shape Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























