
Titanium Steel Women's Lovely Inlaid Zircon Heart Flower Star Ear Nails
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Star |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images









Titanium Steel Women's Lovely Inlaid Zircon Heart Flower Star Ear Nails
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Star |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Star |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























