
Titanium Steel Women's Lucky Grass Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
Titanium Steel Women's Lucky Grass Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images






Titanium Steel Women's Lucky Grass Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























