
Titanium Steel Women's Niche Style Ear Nail With Inlaid Zircon Butterfly Spider Flower Animal Zodiac Pendant
Titanium Steel Women's Niche Style Ear Nail With Inlaid Zircon Butterfly Spider Flower Animal Zodiac Pendant
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Niche,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images









Titanium Steel Women's Niche Style Ear Nail With Inlaid Zircon Butterfly Spider Flower Animal Zodiac Pendant
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Niche,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Niche,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























