
Ultrathin Luminous Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Original: $9.88
-65%$9.88
$3.46More Images







Ultrathin Luminous Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |





















