
Unisex Fashion Diamond Inlaid Titanium Steel Bracelet With Bee And Flower Animal Zodiac Pendant
Unisex Fashion Diamond Inlaid Titanium Steel Bracelet With Bee And Flower Animal Zodiac Pendant
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 25g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images






Unisex Fashion Diamond Inlaid Titanium Steel Bracelet With Bee And Flower Animal Zodiac Pendant
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 25g |























