
Unisex Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Constellation Bamboo Chain Necklace In Ins Style
Unisex Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Constellation Bamboo Chain Necklace In Ins Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style |
| Styling | Drop Shape |
| Weight | 20g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images























Unisex Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Constellation Bamboo Chain Necklace In Ins Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style |
| Styling | Drop Shape |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style |
| Styling | Drop Shape |
| Weight | 20g |





















