
Unisex Hiphop Style Alloy Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images











Unisex Hiphop Style Alloy Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |























