
Unisex Leisure Stainless Steel Mesh Quartz Watch With Round Dial
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images





Unisex Leisure Stainless Steel Mesh Quartz Watch With Round Dial
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















