
Unisex Retro Hiphop Skull And Flowers Titanium Steel Ring With Oil Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 25g |
Original: $4.71
-65%$4.71
$1.65More Images







Unisex Retro Hiphop Skull And Flowers Titanium Steel Ring With Oil Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 25g |























