
Unisex Retro Twist Chain Stainless Steel Cross Pendant Jewelry With Polishing
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 19g |
More Images






Unisex Retro Twist Chain Stainless Steel Cross Pendant Jewelry With Polishing
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 19g |





















