
Unisex 316L Stainless Steel And Silver Necklace With Geometric Cross Pendant And Square Pearl Chain Electroplated Retro Hip Hop Style
Unisex 316L Stainless Steel And Silver Necklace With Geometric Cross Pendant And Square Pearl Chain Electroplated Retro Hip Hop Style
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 22g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images




















Unisex 316L Stainless Steel And Silver Necklace With Geometric Cross Pendant And Square Pearl Chain Electroplated Retro Hip Hop Style
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 22g |























