
Unisex Stainless Steel Geometric Simple Smooth Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 16. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images










Unisex Stainless Steel Geometric Simple Smooth Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 16. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 16. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |





















