
Unisex Stainless Steel Ring With Constellation Pattern And Polish Design
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Unisex |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images






Unisex Stainless Steel Ring With Constellation Pattern And Polish Design
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Unisex |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Unisex |
| Size | 15 Yards |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |





















