
Unisex Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Polishing Treatment
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 250g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images




Unisex Titanium Steel Necklace With Geometric Pattern And Polishing Treatment
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 250g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 250g |



















