🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Universal Fashionable Square Quartz Watch With Pu Strap Stainless Steel Buckle And Alloy Material
Universal Fashionable Square Quartz Watch With Pu Strap Stainless Steel Buckle And Alloy Material
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 27g |
Select Color
From $0.81
Original: $2.32
-65%Universal Fashionable Square Quartz Watch With Pu Strap Stainless Steel Buckle And Alloy Material—
$2.32
$0.81More Images









Universal Fashionable Square Quartz Watch With Pu Strap Stainless Steel Buckle And Alloy Material
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 27g |





















