
Universal Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
Universal Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images









Universal Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |





















