
Vintage Alloy Cow Head U Shape Animals Zodiac Signs Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
Vintage Alloy Cow Head U Shape Animals Zodiac Signs Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Vintage Alloy Cow Head U Shape Animals Zodiac Signs Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























