
Vintage Geometric Drop Shape Alloy Disc Tassel Necklace With Rhinestone And Diamond Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Vintage |
| Weight | 16g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images










Vintage Geometric Drop Shape Alloy Disc Tassel Necklace With Rhinestone And Diamond Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Vintage |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Vintage |
| Weight | 16g |























