
Vintage Gold Plated Silver Needle Earrings With Heart Flower Leaves Geometric Pattern And Dripping Oil Design For Women
Vintage Gold Plated Silver Needle Earrings With Heart Flower Leaves Geometric Pattern And Dripping Oil Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves,Geometric Type |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 20g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images





























Vintage Gold Plated Silver Needle Earrings With Heart Flower Leaves Geometric Pattern And Dripping Oil Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves,Geometric Type |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves,Geometric Type |
| Processing Technique | Dripping Oil |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 20g |























