
Vintage Imitation Pearl Beaded Hip Hop Rivet Cross Women's Necklace Choker Alloy Pendant Electroplated
Vintage Imitation Pearl Beaded Hip Hop Rivet Cross Women's Necklace Choker Alloy Pendant Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images






Vintage Imitation Pearl Beaded Hip Hop Rivet Cross Women's Necklace Choker Alloy Pendant Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























