
Vintage Quartz Women's Watch With Mesh Band And Alloy Case Round Dial Printed Logo
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Height 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Original: $13.77
-65%$13.77
$4.82More Images




















Vintage Quartz Women's Watch With Mesh Band And Alloy Case Round Dial Printed Logo
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Height 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Height 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |























