
Vintage Women's Alloy And Belt Watch With Square Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 17g |
Original: $17.98
-65%$17.98
$6.29More Images













Vintage Women's Alloy And Belt Watch With Square Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 17g |























