
Waist Chain Body Chain Metal Imitation Pearl Starfish Scallop Shell Conch Fashion Snake Bone Chain For Female
Waist Chain Body Chain Metal Imitation Pearl Starfish Scallop Shell Conch Fashion Snake Bone Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 29g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Waist Chain Body Chain Metal Imitation Pearl Starfish Scallop Shell Conch Fashion Snake Bone Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 29g |























