
Waist Chain Body Chain Starfish Scallop Shell Pendant Metal For Women Bohemian Style Fashion Ol
Waist Chain Body Chain Starfish Scallop Shell Pendant Metal For Women Bohemian Style Fashion Ol
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 65g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images




Waist Chain Body Chain Starfish Scallop Shell Pendant Metal For Women Bohemian Style Fashion Ol
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 65g |























