
Waist Chain Bodychain Metal Starfish Scallop Shell Fish Tail Leisure Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 13g |
More Images













Waist Chain Bodychain Metal Starfish Scallop Shell Fish Tail Leisure Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 13g |























